Terapie a léčení

Příprava na těhotenství

Terapie a léčení

Příprava na těhotenství

LP TERAPIE

Najdi svou cestu k miminku

Když miminko nepřichází, zamává to s celým naším světem. Společně se podíváme, jaké bloky a strachy se za nepřicházejícím miminkem skrývají, a také tě naučím techniky, jak s nimi dál pracovat. 

S čím ti může příprava na těhotenství pomoci?

Ikona - květ

Jak to bude probíhat?

Pravděpodobně každý pár, který touží po miminku a snaží se o něj několik měsíců či let, si prochází podobnými obdobími. Jako první přichází šok, poté období „proč já“ a často následuje zklamání, vztek a frustrace. Nabízím ti možnost podívat se na tvá PROČ

Nacítím se na plán tvé duše a podíváme se spolu, kde jsou tvé bloky, jaká omezující přesvědčení sis během svého života vytvořila, a především jaká je tvá pravá cesta. Mnohdy se během setkání odhalují věci, které si na vědomé úrovni absolutně nepřipouštíme. Během setkání probereme také možnosti, které podporují otěhotnění (symptotermální metoda, bylinky, cvičení, strava, apod.). 

Neslibuji ti zázraky, ale to, co během našeho setkání prožiješ a zjistíš, ti pomůže dojít k vnitřnímu klidu a uvědomění, že vše se děje tak, jak má. Početí nového života má vždy svůj čas. I ženy, kterým byla diagnostikována neplodnost, MOHOU přirozeně otěhotnět a porodit vlastní dítě. Stačí jen najít vlastní cestu a s tím ti ráda pomohu. 

Ikona - květ

Inspiruj se příběhem Zuzky, která otěhotněla za 6 měsíců.

Zuzka za mnou přišla, protože si přála miminko, a to nepřicházelo. Během setkání jsem se naladila na plán duše Zuzky a cílenými otázkami jsem dovedla Zuzku k prvním odpovědím. Zuzku ochromoval obrovský strach z těhotenství a porodu, aniž si to uvědomovala. 

Začaly jsme spolu pracovat na odstranění tohoto strachu. Používaly jsme kyvadlo, vizualizace, práci s dechem a kraniosakrální terapii. Za 6 měsíců se ke mně přišla Zuzka domluvit na programu pro těhotné.

 

Vše, co potřebuješ před setkáním vědět

Pro koho je terapie vhodná?

Tato terapie je vhodná pro ženy (páry), které touží počít miminko a již nějakou dobu se o něj snaží.

Pro koho není terapie vhodná?

Toto terapeutické sezení nenahrazuje zdravotní služby v režimu zdravotnického práva (psychoterapie, psychiatrická péče). Moje služby tedy NEJSOU vhodné pro velmi labilní jedince, osoby užívající psychofarmaka, ani pro pravidelné uživatele prášků na spaní.

Kolik setkání je nutných k tomu, aby byly vidět výsledky?

První výsledky uvidíš již po prvním setkání. Doporučuji alespoň 3 setkání po 2-3 týdnech.

Jak probíhají online setkání?

Online setkání probíhají jako videohovor přes Messenger, Whatsapp, Skype či jiné poskytovatele dle vzájemné domluvy. Při této variantě se platí předem převodem na bankovní účet.

Kdy nejpozději lze domluvený termín změnit?

Termín setkání můžeš změnit 24 hodin před dohodnutým termínem. Při pozdějším zrušení ti setkání naúčtuji a peníze za něj nevracím. V případě, že potřebuješ zrušit setkání z vážných důvodů, mě co nejdříve kontaktuj, ať najdeme společné řešení. Děkuji za to, že si vážíš mého i svého času.

Je možné koupit dárkovou poukázku?

Ano. Ale obdarovaná osoba by měla být naladěná na tuto formu péče. Poukaz je platný 6 měsíců od vystavení.

Terapeutka Lucie Pelíšek

Těším se na tebe.
Lucie Pelíšek

Ikona - květ

Cena za setkání

1.500 Kč /60min.

 osobně i online

Ikona - květ

Výhodné balíčky

3h = 3.900Kč

5h = 5.500Kč

Minimální doba pro čerpání času z balíčku je 1h. Čas z balíčku lze vyčerpat najednou. Platbu balíčku lze rozdělit do 2 splátek.

LP - ikona větvička

Po setkání jsem se cítila báječně.

Reference - Kristýna

„Setkání s Lucií bylo jako pohlazení na duši. Cítila jsem se v její přítomnosti uvolněně, dovedla se dobře naladit na můj problém a poskytla mi spoustu skvělých tipů pro upevnění nové situace. Po setkání jsem se cítila báječně.“
Kristýna