Rituály a ženské kruhy

Rituál menarche

Rituály a ženské kruhy

Rituál menarche

Ikona Rituály

Rituál oslavy první menstruace pro dospívající dívky

S čím může tento rituál tvé dceři pomoci?

Ikona - květ

Oslavíš se svou dcerou dar první menstruace.
Tvá dcera rituálně vstoupí mezi ženy a s lehkostí přijme dary své plodnosti.

Příchod první menstruace je přelomovým bodem v životě každé dospívající dívky. Dostává tím signál, že její tělo je připraveno zplodit nový život a stává se tak ženou. V naší společnosti již vymizely tradiční oslavy tohoto přechodového okamžiku, ty to pro svou dceru můžeš změnit a ukázat jí jeho důležitost.

Dopřej své dceři rituální přivítání menstruace a přivítej ji tak oficiálně do „ženského klanu“. Rituálem své dceři umožníš, aby se na své ženství dívala pozitivně a využívala všech svých ženských darů.

Rituál je postavený tak, aby si dívky z tohoto obřadu odnášely do života postoj, že být ženou je to nejlepší, co se jim mohlo stát. Jsou požehnané, krásné a jedinečné, a mohou užívat všech svých ženských darů.

Vše, co potřebuješ vědět

Kde rituál probíhá?

Rituál probíhá většinou u tebe doma nebo v místě, kde se cítíš společně s dcerou dobře a bezpečně. Cestuji po těchto krajích – Ústecký, Středočeský, Praha, Plzeňský. Jiné kraje a místa na dotaz.

Co je zahrnuto v ceně osobního rituálu?

V ceně osobního rituálu je zahrnutá osobní (či telefonická) konzultace, návrh osobního rituálu, příprava a úklid místa, rituál, cestovné a čas na cestě do 50km (obě cesty).

Co není zahrnuto v ceně osobního rituálu?

Cestovné nad 50km – 10Kč/km. Při delších cestách nad 1h je kalkulován čas strávený na cestě - 250Kč/h.

Co budeš potřebovat pro osobní rituál?

Vše potřebné pro rituál budu mít připravené. Ty si pouze obleč pohodlné oblečení. Tvá dcera by měla mít bílé a červené šaty nebo alespoň delší sukni v obou barvách. Pokud budeme u tebe doma, nachystej si malé občerstvení a dostatek pitné vody.

Kdy nejpozději lze domluvený termín změnit?

Termín setkání můžeš změnit 24 hodin před dohodnutým termínem. Při pozdějším zrušení ti setkání naúčtuji a peníze za něj nevracím. V případě, že potřebuješ zrušit setkání z vážných důvodů, mě co nejdříve kontaktuj, ať najdeme společné řešení. Děkuji za to, že si vážíš mého i svého času.

Je možné koupit dárkovou poukázku?

Ano. Ale obdarovaná osoba by měla být naladěná na tuto formu péče. Poukaz je platný 6 měsíců od vystavení.

Terapeutka Lucie Pelíšek

Těším se na tebe a tvou dceru.
Lucie Pelíšek

Ikona - květ

Cena za rituál

5.400 Kč /4 hod.

pouze osobně

LP - ikona větvička

Konečně oslavuji život v celé jeho kráse.

Reference - Barbora

„Díky Lucčinu průvodcovství rituály, pro mě či mou rodinu, mohu říct, že konečně oslavuji život v celé jeho kráse se vším, co k němu patří.
Dalo by se říct, že se Lucka stala naší rodinnou ritualistkou…“ 
Bára