Rituály a ženské kruhy

Rituál moudrých žen

Rituály a ženské kruhy

Rituál moudrých žen

Ikona Rituály

Rituál oslavy poslední menstruace

S čím ti může tento rituál pomoci?

Ikona - květ

Stává se z tebe moudrá žena, která ví.

V naší společnosti používáme pro menopauzu slovo PŘECHOD. Je to významné období, kdy se žena loučí s menstruačním cyklem a vstupuje do nové fáze. Žena již prošla fází Dívky a Matky a nyní vstupuje do archetypu Vědmy (Královny, Moudré ženy).

Můžeš mít pocit, že ztrátou plodnosti ztrácíš na hodnotě a ztrácíš také svou ženskost. Je důležité, aby sis uvědomila svou novou hodnotu, a k tomu slouží tento rituál. 

Během rituálu pracuji se 4 živly (vzduch, oheň, voda, země), s archetypy Slovanských Bohyň a s vlastní intuicí. Rituál tvořím každé ženě na míru, aby z něj vytěžila maximum. Kombinuji terapeutické a léčebné techniky dle aktuální potřeby.

Vše, co potřebuješ vědět

Kde rituál probíhá?

Rituál probíhá většinou u tebe doma nebo v místě, kde se cítíš dobře a bezpečně. Cestuji po těchto krajích – Ústecký, Středočeský, Praha, Plzeňský. Jiné kraje a místa na dotaz.

Co je zahrnuto v ceně osobního rituálu?

V ceně osobního rituálu je zahrnutá osobní (či telefonická) konzultace, návrh osobního rituálu, příprava a úklid místa, rituál, cestovné a čas na cestě do 50km (obě cesty).

Co není zahrnuto v ceně osobního rituálu?

Cestovné nad 50km – 10Kč/km. Při delších cestách nad 1h je kalkulován čas strávený na cestě - 250Kč/h.

Co budeš potřebovat pro osobní rituál?

Vše potřebné pro rituál budu mít připravené. Ty si pouze obleč pohodlné oblečení. Pokud budeme u tebe doma, nachystej si malé občerstvení a dostatek pitné vody.

Kdy nejpozději lze domluvený termín změnit?

Termín setkání můžeš změnit 24 hodin před dohodnutým termínem. Při pozdějším zrušení ti setkání naúčtuji a peníze za něj nevracím. V případě, že potřebuješ zrušit setkání z vážných důvodů, mě co nejdříve kontaktuj, ať najdeme společné řešení. Děkuji za to, že si vážíš mého i svého času.

Je možné koupit dárkovou poukázku?

Ano. Ale obdarovaná osoba by měla být naladěná na tuto formu péče. Poukaz je platný 6 měsíců od vystavení.

Terapeutka Lucie Pelíšek

Těším se na tebe.
Lucie Pelíšek

Ikona - květ

Cena za rituál

5.400 Kč /4 hod.

pouze osobně

LP - ikona větvička

Dostalo se mi krásné péče.

Reference Zuzana Vansova

„Děkuji průvodkyni Lucce za můj rituál. Dostalo se mi krásné péče. Oceňuji Lucčinu profesionalitu, empatii, přizpůsobivost a zaujatost. Díky ní jsem se cítila posílena, odhodlána a s ženskou sebejistotou.“
Zuzka