Rituály a ženské kruhy

Rituál pojmenování dítěte

Rituály a ženské kruhy

Rituál pojmenování dítěte

Ikona Rituály

Rituál přivítání a pojmenování dítěte "pohanské křtiny"

S čím ti může tento rituál pomoci?

Ikona - květ

Požehnej miminku na jeho pozemské cestě.

Rituál přivítání a pojmenování dítěte je variantou pro lidi bez vyznání, kteří přesto ale touží oslavit příchod miminka do rodiny. Pojď tento velký okamžik oslavit pohanskou cestou.

Během rituálu si připomenete své rodové linie, své dítě pojmenujete a dostanete prostor pro požehnání a poděkování za úspěšný porod a zdraví dítěte. Rituál pojmenování je možné provést kdykoliv. Ať už hned po narození miminka nebo při nějaké pro rodinu důležité příležitosti (např. měsíc početí, první narozeniny).

Během rituálu pracuji se 4 živly (vzduch, oheň, voda, země), s archetypy Slovanských Bohyň a s vlastní intuicí. Rituál tvořím na míru každé rodině, aby z něj vytěžila maximum. Kombinuji terapeutické a léčebné techniky dle aktuální potřeby.

Vše, co potřebuješ vědět

Kde rituál probíhá?

Rituál probíhá většinou u tebe doma nebo v místě, kde se cítíš dobře a bezpečně. Cestuji po těchto krajích – Ústecký, Středočeský, Praha, Plzeňský. Jiné kraje a místa na dotaz.

Co je zahrnuto v ceně osobního rituálu?

V ceně osobního rituálu je zahrnutá osobní (či telefonická) konzultace, návrh osobního rituálu, příprava a úklid místa, rituál, cestovné a čas na cestě do 50km (obě cesty).

Co není zahrnuto v ceně osobního rituálu?

Cestovné nad 50km – 10Kč/km. Při delších cestách nad 1h je kalkulován čas strávený na cestě - 250Kč/h.

Co budeš potřebovat pro osobní rituál?

Vše potřebné pro rituál budu mít připravené. Ty si pouze obleč pohodlné oblečení. Pokud budeme u tebe doma, nachystej si malé občerstvení a dostatek pitné vody.

Kdy nejpozději lze domluvený termín změnit?

Termín setkání můžeš změnit 24 hodin před dohodnutým termínem. Při pozdějším zrušení ti setkání naúčtuji a peníze za něj nevracím. V případě, že potřebuješ zrušit setkání z vážných důvodů, mě co nejdříve kontaktuj, ať najdeme společné řešení. Děkuji za to, že si vážíš mého i svého času.

Je možné koupit dárkovou poukázku?

Ano. Ale obdarovaná osoba by měla být naladěná na tuto formu péče. Poukaz je platný 6 měsíců od vystavení.

Terapeutka Lucie Pelíšek

Těším se na tebe.
Lucie Pelíšek

Ikona - květ

Cena za rituál

3.000 Kč /45min.

pouze osobně

LP - ikona větvička

Syn věděl, že vše je jen pro něj.

Reference Irena Neufussova

„Samotný obřad „křtiny“ se mi velmi líbil a pro syna jsme ho spojili s oslavou jeho prvních narozenin. Syn, jako kdyby věděl, že je vše jen pro něj, si to náramně užíval..“
Irena