Rituály a ženské kruhy

Rituál poporodní

Rituály a ženské kruhy

Rituál poporodní

Ikona Rituály

Rituál zavírání kostí – poporodní zavinování

S čím ti může tento rituál pomoci?

Ikona - květ

Uzavři svůj porodní příběh, oslav své mateřství a ucti své tělo za dar života.

Každá žena, která se stane matkou, si zaslouží uznání a péči o ni samotnou. V naší kultuře se točí vše kolem dítěte a na matku se zapomíná. Přitom právě v tomto období, kdy se žena zotavuje z porodu a prochází dalšími obrovskými změnami, potřebuje podporu ostatních. Dopřej si ji. 

Ikona - květ

Svůj porodní příběh můžeš uzavřít po šestinedělí i po několika letech.

Rituál se zpravidla provádí na konci šestinedělí, ale má význam i mnoho let po prožitém porodu. Pomáhá s fyzickým uzavřením těla ženy, kdy jsou pánevní kosti staženy do původní polohy, se zavinováním dělohy, s energetickým uzavřením ženy po porodu, se znovunabytím psychické i fyzické stability, k uvolnění a vstřebání zážitků. 

Rituál vytváří prostor pro obřadní ukončení těhotenství a porodu a posiluje vědomí ženství a sebe sama po náročném či traumatickém porodu či po porodu císařským řezem.

Během rituálu pracuji se 4 živly (vzduch, oheň, voda, země), speciálně utkanými šátky na rituální zavinování kostí, s archetypy Slovanských Bohyň a s vlastní intuicí. Rituál tvořím každé ženě na míru, aby z něj vytěžila maximum. V případě porodu císařským řezem lze do rituálu zahrnout také péče o jizvu. Kombinuji terapeutické a léčebné techniky dle aktuální potřeby.

Vše, co potřebuješ vědět

Kde rituál probíhá?

Rituál probíhá většinou u tebe doma nebo v místě, kde se cítíš dobře a bezpečně. Cestuji po těchto krajích – Ústecký, Středočeský, Praha, Plzeňský. Jiné kraje a místa na dotaz.

Co je zahrnuto v ceně osobního rituálu?

V ceně osobního rituálu je zahrnutá osobní (či telefonická) konzultace, návrh osobního rituálu, příprava a úklid místa, rituál, cestovné a čas na cestě do 50km (obě cesty).

Co není zahrnuto v ceně osobního rituálu?

Cestovné nad 50km – 10Kč/km. Při delších cestách nad 1h je kalkulován čas strávený na cestě - 250Kč/h.

Co budeš potřebovat pro osobní rituál?

Vše potřebné pro rituál budu mít připravené. Ty si pouze obleč pohodlné oblečení. Pokud budeme u tebe doma, nachystej si malé občerstvení a dostatek pitné vody. Je dobré si zajistit péči o miminko, abys nebyla během důležitých částí rituálu rušená. Bude-li miminko potřebovat nakojit či utěšit, lze využít pauzy mezi jednotlivými částmi rituálu.

Kdy nejpozději lze domluvený termín změnit?

Termín setkání můžeš změnit 24 hodin před dohodnutým termínem. Při pozdějším zrušení ti setkání naúčtuji a peníze za něj nevracím. V případě, že potřebuješ zrušit setkání z vážných důvodů, mě co nejdříve kontaktuj, ať najdeme společné řešení. Děkuji za to, že si vážíš mého i svého času.

Je možné koupit dárkovou poukázku?

Ano. Ale obdarovaná osoba by měla být naladěná na tuto formu péče. Poukaz je platný 6 měsíců od vystavení.

Terapeutka Lucie Pelíšek

Těším se na tebe.
Lucie Pelíšek

Ikona - květ

Cena za rituál

5.400 Kč /4 - 5 hod.

Ikona - květ

pouze osobně

LP - ikona větvička

Pod tvým láskyplným vedením jsem se cítila bezpečně.

Reference Sarka Taterova

„V krásném, klidném prostředí jsem se cítila bezpečně pod tvým citlivým a láskyplným vedením. Vše (napářka, bylinná koupel, zklidňující levandulová masáž, buben, zavinování šátky) mi pomohlo zase k mé rovnováze, zklidnění a harmonii. Děkuji za citlivé zpracování traumatizující části porodu.“
Šárka