Terapie a léčení

Péče o duši a tělo

Soul and Body Therapy – SBT
Terapie a léčení

Péče o duši a tělo

Soul and Body Therapy – SBT
LP TERAPIE

Uvolníš negativní a destruktivní emoce, energie
a programy nashromážděné během existence tvé duše

S čím ti může pomoci?

Připrav se, že

Ikona - květ

Jak to bude probíhat?

SBT je metoda, která využívá schopnost duše čistit, léčit a učit sebe samu. Umí dělat zázraky všude tam, kde je člověk ochoten na sobě pracovat a je ochoten přijmout změnu, která, ostatně po každé dobře vedené terapii, přichází.

V průběhu terapie komunikuji přes mé Vyšší Já s tvým podvědomím. Pomocí kyvadla testuji, jaké negativní energie, bloky a programy ti působí problémy, a kterých si většinou sama nejsi vědoma. Kyvadlem se pak tyto bloky ruší. Staré programy se po odstranění již nevrací.

Mou zodpovědností je mít celý proces pod kontrolou a udržet bezpečný prostor po celou dobu tvého čištění.

Ikona - květ

Inspiruj se příběhem Jany, která se dostávala do finančních problémů.

Jana ke mně přišla, protože se opakovaně dostávala do stejné situace. Ať dělala, co dělala, vždy skončila s finančními problémy, ze kterých se dlouho dostávala. Janě jsem doporučila SBT terapii, protože jela v opakujícím se negativním programu. Za pomoci kyvadla jsme rozkryly její příběh z minulého života. Jana si zablokovala hojnost.

Vytvořila si program sebetrestání na základě zkušeností, které měla se svým manželem z minulého života. Nechtěla již opakovat situaci, ke které došlo, proto se snažila chránit tím, že již nikdy nebude žít v bohatství. Jana byla úspěšná žena, kterou ovšem muž týral psychicky i fyzicky. Jany muž neunesl úspěch své ženy a ze žárlivosti ji zabil. V okamžiku smrti se duše Jany rozhodla, že bude raději chudá, než mrtvá.

Tento program si sebou nesla mnoho životů. Během 1 setkání jsme tento program vyčistily. Jana pak pokračovala v terapiích ještě 9 měsíců, aby si dočistila všechny programy, které se postupně objevovaly. Skládaly jsme jednotlivé dílky skládačky, až jsme ji složily. Jana poté šla na pracovní pohovor, kde si řekla o 2× vyšší plat, než měla do té doby. A přijali ji.

Vše, co potřebuješ před setkáním vědět

Pro koho je terapie vhodná?

Tento přístup je vhodný pro děti i dospělé. V případě terapie dětí by měl být rodič přítomen po celou dobu sezení. Samostatné setkání je možné, je-li to přáním dítěte.

Pro koho není terapie vhodná?

Toto terapeutické sezení nenahrazuje zdravotní služby v režimu zdravotnického práva (psychoterapie, psychiatrická péče). Moje služby tedy NEJSOU vhodné pro velmi labilní jedince, osoby užívající psychofarmaka, ani pro pravidelné uživatele prášků na spaní. Terapii SBT také nedoporučuji těhotným ženám. Řešíme tvé programy, a ne programy tvého miminka. Počkej, až se miminko narodí.

Kolik setkání je nutných k tomu, aby byly vidět výsledky?

První výsledky uvidíš již po prvním setkání. Pokud práci na sobě myslíš ale vážně a chceš se opravdu postavit do vlastní síly, doporučuji alespoň 6 setkání po 3-4 týdnech.

Jak probíhají online setkání?

Online setkání probíhají jako videohovor přes Messenger, Whatsapp, Skype či jiné poskytovatele dle vzájemné domluvy. Při této variantě se platí předem převodem na bankovní účet.

Kdy nejpozději lze domluvený termín změnit?

Termín setkání můžeš změnit 24 hodin před dohodnutým termínem. Při pozdějším zrušení ti setkání naúčtuji a peníze za něj nevracím. V případě, že potřebuješ zrušit setkání z vážných důvodů, mě co nejdříve kontaktuj, ať najdeme společné řešení. Děkuji za to, že si vážíš mého i svého času.

Je možné koupit dárkovou poukázku?

Ano. Ale obdarovaná osoba by měla být naladěná na tuto formu péče. Poukaz je platný 6 měsíců od vystavení.

Terapeutka Lucie Pelíšek

Těším se na tebe.
Lucie Pelíšek

Ikona - květ

Cena za setkání

1.500 Kč /60 min.

 osobně i online

Ikona - květ

Výhodné balíčky

3h = 3.900Kč

5h = 5.500Kč

Minimální doba pro čerpání času z balíčku je 1h. Čas z balíčku lze vyčerpat i najednou. Platbu balíčku lze rozdělit do 2 splátek.

LP - ikona větvička

Odstranila můj problém.

Reference Hedviga Nosalova

„Lucie je moc příjemná, a ač nejsem na tyto konzultace zvyklá a nevěděla jsem, co přesně čekat, byla jsem mile překvapená. Lucie můj problém odstranila přímým léčením a zaktivovala to, co potřebuji.“
Hedviga