Terapie a léčení

Krystaloterapie

Terapie a léčení

Krystaloterapie

LP TERAPIE

Obnov správné frekvence svého těla

Chceš se cítit jako znovuzrozená? Dopřej si energizující krystaloterapii. Vytvořím harmonii po emoční, fyzické i duchovní stránce a propojím tě s tvým zdrojem.

S čím ti může pomoci?

Připrav se, že

Ikona - květ

Jak to bude probíhat?

Terapie s krystaly je další formou alternativního léčení. Používá se k harmonizaci a obnovení pocitu rovnováhy ve vlastním životě. Tento přístup je úzce propojený s hlavními 7 čakrami a dalšími energetickými centry v těle. Krystaly propojují tvá jemnohmotná těla s hmotou, s vnějším světem. 

Umístěním správných krystalových forem kolem tvého těla nebo na něj vyrovnám tvůj tok energie holistickým (celostním) způsobem. Vytvořím harmonii po emoční, fyzické i duchovní stránce. Krystaly slouží jako prostředek ke znovuobnovení frekvence daného místa.

Mou zodpovědností je mít celý proces pod kontrolou, zvolit správné kameny, být plně přítomná a udržovat svoji energii na maximu po celou dobu terapie.

Ikona - květ

Inspiruj se příběhem Jarky, která se cítila neúplně.

Jarka za mnou přišla s neurčitým pocitem, že jí pořád něco chybí a neustále se honí za čímsi. Po úvodním setkání jsme se domluvily, že nakombinujeme terapii SBT a krystaloterapii. Uvolňovaly jsme bloky na podvědomých úrovních pomocí kyvadla a dolaďovaly tělo za pomoci krystalů. 

Jarka reagovala nádherně. Rozkvétala mi před očima. Zklidňovala se a postupně nacházela svou cestu. Po několika měsících práce se Jarce ukázalo její poslání a pochopila, proč se cítila neúplně. Opustila práci a započala svoji cestu, pro kterou si sem přišla.

Vše, co potřebuješ před setkáním vědět

Pro koho je terapie vhodná?

Tato metoda je vhodná pro dospělé. Terapie je vhodná i pro těhotné ženy.

Pro koho není terapie vhodná?

Toto terapeutické sezení nenahrazuje zdravotní služby v režimu zdravotnického práva (psychoterapie, psychiatrická péče). Moje služby tedy NEJSOU vhodné pro velmi labilní jedince, osoby užívající psychofarmaka, ani pro pravidelné uživatele prášků na spaní.

Kolik setkání je nutných k tomu, aby byly vidět výsledky?

První výsledky uvidíš již po prvním setkání. Tato terapie je velmi energizující forma léčebné relaxace a sebepoznání. Doporučuji alespoň 3 setkání po 4-6 týdnech.

Kdy nejpozději lze domluvený termín změnit?

Termín setkání můžeš změnit 24 hodin před dohodnutým termínem. Při pozdějším zrušení ti setkání naúčtuji a peníze za něj nevracím. V případě, že potřebuješ zrušit setkání z vážných důvodů, mě co nejdříve kontaktuj, ať najdeme společné řešení. Děkuji za to, že si vážíš mého i svého času.

Je možné koupit dárkovou poukázku?

Ano. Ale obdarovaná osoba by měla být naladěná na tuto formu péče. Poukaz je platný 6 měsíců od vystavení.

Terapeutka Lucie Pelíšek

Těším se na tebe.
Lucie Pelíšek

Ikona - květ

Cena za setkání

1.500 Kč /60min.

pouze osobně

Ikona - květ

Výhodné balíčky

3h = 3.900Kč

5h = 5.500Kč

Minimální doba pro čerpání času z balíčku je 1h. Čas z balíčku lze vyčerpat i najednou. Platbu balíčku lze rozdělit do 2 splátek.

LP - ikona větvička

Dokázala jsem se uvolnit a vychutnat si každou minutu.

Reference - Bára

„Cítila jsem se krásně odpočinutá, jak kdybych naspala 20 hodin v kuse. Třešničkou na dortu bylo příjemné prostředí, kde jsem se dokázala uvolnit a vychutnat si tak každou minutu relaxace. Už teď vím, že jsem u Lucky nebyla naposledy a moc se těším, až si vyberu další sezení.“
Bára