Online produkt

LP - ikona větvička
Logo Vítej ženo - linka

Osobní léčivá vizualizace

Audio mp3 nahrávka

LP - ikona větvička

Tvoř svůj život v souladu se svou duší

NALAĎ SE NA SEBE A POZNEJ SVÉ SKUTEČNÉ JÁ

Ikona - květ

Jak ti může osobní léčivá vizualizace pomoci?

Vizualizace mockup
Ikona - květ

Co tě čeká?

Čeká tě audio nahrávka ve formátu mp3 v délce 10 – 20 minut podle tématu a potřeby. Všechny nahrávky tvořím v napojení na tvou duši a aktuální potřebu. Pokud řešíš konkrétní téma, napiš mi do objednávky popis tvé situace.

Pro nahrávky volím frekvenční hudbu nebo velmi relaxační hudbu, která pomůže vše ukotvit do tvého těla. Je důležité nahrávku poslouchat v bezpečí domova. NEPOSLOUCHEJ JI PŘI ŘÍZENÍ VOZIDLA.

Aktuálně používám tyto frekvence pro mé nahrávky
Frekvence 528Hz – tato frekvence je považována za frekvenci lásky. Frekvence 528Hz transformuje a doslova dělá zázraky. Má blahodárné účinky, zvyšuje množství životní energie, jasnost mysli, aktivuje tvořivost a lidské tělo se dostává do pocitu hlubokého vnitřního klidu. 

Hudba v hladině théta – théta mozkové vlny nás uvádí do stavu hluboké relaxace a meditace. V těchto vlnových délkách se zlepšuje paměť, prohlubuje intuice a zvyšuje se schopnost řešit problémy. 

Ikona - květ

Jak to bude probíhat?

Do objednávky vyplň své jméno, příjmení, e-mail, adresu a případně téma, které aktuálně řešíš. Po odeslání objednávky ti dorazí faktura k uhrazení. Po uhrazení faktury ti do 14 dnů pošlu e-mailem léčivou osobní vizualizaci ve formátu mp3.

Ikona - květ

Cena za osobní vizualizaci

audio nahrávka mp3

2.490 Kč

Zadáním e-mailové adresy a kliknutím na tlačítko „Objednat“ souhlasíš s mými Zásadami pro ochranu osobních údajů a s tím, že tvou adresu zařazuji do mé databáze kontaktů. Z odběru e-mailů se můžeš kdykoliv odhlásit v každém zaslaném e-mailu.