O mně

Jsi tou, kterou se cítíš být

O mně

Jsi tou, kterou se cítíš být
LP - ikona větvička
LP červená

Jsem

Já jsem. Krásné a hluboké spojení dvou slov. Za tato 2 slova mohu přidat cokoliv, co cítím, že je v souladu se mnou samotnou. Zároveň si takto určuji i své role. Jsem žena, dcera, sestra, manželka, máma, snacha, … těch rolí můžeš mít, kolik chceš. Žiješ je ale naplno?

Z korporátní manažerky jsem ženou, která pomáhá a otevírá náruč jiným ženám

Já je nežila. Zvědomění mého ženství mi hezkých pár let trvalo. Jen jsem nevědomě plula a plnila vše, co se očekávalo. Až jsem došla do bodu, kdy jsem byla věčně nespokojená, honící se za čímsi a přitom jsem chtěla stále víc. Byla jsem ženou, která se nechala vtlačit do světa mužů. Nenápadně. Pomalu. Hodná holčička, co je ve všem nejlepší, vystuduje vysokou školu, najde si skvělou práci, zařídí si život a vlastně si zařídí vše. Nikoho nepotřebuje. 

Krůček po krůčku jsem se stala velmi výkonnou a schopnou ženou, avšak bez ženské energie, cítění, intuice, napojení se na sebe samu. Žila jsem ve velkém pocitu nenaplnění a v hluboké únavě ze života ve výkonu. Své ženství jsem potlačila, protože se to nehodilo. Jednoho dne jsem se ale naštěstí probudila. Pochopila jsem, že kráčím po špatné cestě a že jsem tu z jiného důvodu. A tak jsem započala svoji cestu za přijetím toho, kdo jsem.  

Jsem máma 1 andílka a 2 narozených dětí

Potkala jsem úžasného muže. Po 10 měsících vztahu jsme se vzali a začali toužit po miminku, které několik let nepřicházelo. Tyto roky byly velkou zkouškou. Lékaři nám sdělili, že my rodiče nebudeme.

Tohle mě i jeho poslalo ještě dál a více do hloubky. Prošla jsem desítkami výcviků a seminářů a nakonec se nám zadařilo. Náš nenarozený syn a naše narozené 2 děti jsou nám obrovskými učiteli. Všechny tyto životní rány mi ukazovaly cestu, kým skutečně mám být.

Jsem terapeutka a léčitelka, která ti nabídne pochopení

Když je tvá duše nespokojená, protože jsi sešla ze své cesty jako já, začne vytvářet situace, které bolí natolik, abys pochopila, probudila se, a vzala si svou moc zpět. Mým úkolem bylo vrátit se o mnoho let nazpět a navázat tím, co jsem v sobě nevědomě uzamkla.

Již v dětství za mnou totiž chodili různí lidé pro vyslechnutí, rady, léčení. Nevěnovala jsem tomu zvláštní pozornost. Prostě se to dělo. Brala jsem to jako součást života. Postupem času jsem ale na vše, co jsem jako dítě uměla, zapomněla. Nechala jsem se chytit do systému. Vystoupila ze své síly.

Postupně jsem znovuobjevila své dary, stále přicházím na nové a dál se vzdělávám. Rozhodla jsem se opět pomáhat, jako tomu bylo v dětství. Vše, co předávám, jsem si sama odžila a vyzkoušela na vlastní kůži. Jsem velmi vděčná za každou příležitost, kdy mohu někomu pomoci zlepšit život a poskládat chybějící dílky skládanky. Ráda pomohu i tobě na tvé cestě.

LP s dítětem v obilí
LP - ikona větvička

Nejde popsat slovy, jaká jsi, a co jsi pro nás udělala

Reference - Lenka

"Snažím se něco napsat, ale myslím si, že to nejde popsat slovy, jaká jsi, a co jsi pro nás udělala. Jsi anděl. Jak malá náhoda dokáže změnit a zlepšit život..., setkání s Luckou bylo obohacující a silné. Pomohla nám k uzdravení taťky, předala své pohledy na život a naučila mě pracovat s energiemi. Děkujeme za všechno."

Lenka, Zahradní projektantka

Jsem kněžka

Jsem kněžka a spojím tě s přírodou i tvou podstatou

Kněžky provázely lidi od nepaměti a pomáhaly lidem zůstat v každodenním životě ve spojení s tím, co je větší než my, skrze rituály. Jako ženy cítily hluboké propojení se zemí a přírodou a učily lidi úctě a péči o ni.

Abych toto hluboké spojení s přírodou obnovila i v sobě, absolvovala jsem výcvik Kněžky staré Evropy. Objevila jsem Slovanské Kolo roku a oslavy s ním spojené, ženské archetypy, práci se živly a přechodové rituály. Byla to příležitost, abych se ponořila ještě více do ženského principu života. Do ženy, která ctí život a lásku a která pracuje s ženskou silou, pokorou, odevzdáním se, citem, intuicí a emocí.

Jsem průvodkyně na tvé cestě k sobě

Mám velký přesah do různých technik. Pracuji s intuicí, napojením na Vyšší Já, s kyvadlem (metoda SBT), kraniosakrální terapií, s krystaly, tělem skrze dotyk, s Reiki, dechem, vizualizacemi, kartami, konstelacemi, čakrami, bylinami, energetickými masážemi a s rituály.

Provedu i tebe. Techniky nakombinuji tak, aby ses cítila celistvá a byla opět plná energie. Společně projdeme důležité životní milníky, budeme oslavovat nebo oplakávat, najdeme cesty ven z traumatu, cesty k sobě a k vlastní jedinečnosti. 

Jsem laskavou průvodkyní na tvé cestě mateřstvím

Mou nejzásadnější cestou byla cesta k vlastnímu mateřství. Prožila jsem roky čekání na každé těhotenství. Prošla jsem si ztrátou prvního vysněného miminka. Zažila jsem předčasný porod své dcery akutním císařským řezem z důvodu preeklampsie.  Spolu s dcerou jsme si zpracovávaly porodní trauma. Mnoho měsíců jsem pracovala s každodenními bolestmi jizvy po císařském řezu. Po několika dalších letech k nám přišlo požehnání v podobě třetího miminka, které se narodilo přirozenou cestou bez zásahů za 3h od prvního porodního stahu.

Jsem tvojí terapeutkou, masérkou, průvodkyní mateřskými rituály a dulou s otevřeným srdcem

Všechny prožitky a zkušenosti na mé cestě mě vedly sem, do tohoto bodu. Jsem tu, abych ti byla milující rádkyní a průvodkyní tvým těhotenstvím, porodem a obdobím šestinedělí. Prohlubuji své vzdělání v péči o ženy v období plánování mateřství, těhotenství, porodu a v poporodním období.

Specializuji se také na ženy, které potřebují z nějakého důvod porodit císařským řezem. Podporuji ženy v přirozeném porodu (VBAC) po předchozím císařském řezu.

Více o péči pro těhotné nalezneš na mých samostatných stránkách dulalitomerice.cz

LP - ikona větvička

Práce se mnou není na zkoušku, je potřeba, abys to myslela vážně.
Těším se na tebe.

Logo_Vitej zeno
LP - ikona větvička

Prozkoumej své ženství v článcích na blogu

Lucie Pelíšek homepage

Přidej se do facebookové skupiny - Vítej ženo

FB Cover_skupina